Autor:

OE Jun Mł

Utworzono:

20.09.2015

Mecz 6 kolejki WLJM z ITR Jeziorakiem Iława zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.Był to mecz w którym większość czasu przeważaliśmy,byliśmy w posiadaniu piłki i stwarzaliśmy sobie sporo stałych fragmentów gry. Niestety ich wykonanie nie było najlepsze,na uwagę zasługuje jedynie piękna bramka Michała Balewskiego z rzutu wolnego.Do przerwy prowadzenie 1:0 mecz pod kontrolą, po przerwie podobnie tylko w 60 minucie cała drużyna zaspała i goście wyrównali po krótko rozegranym rzucie rożnym.Na szczęście 2 min później odpowiedzieliśmy bramką Julka Głowackiego.Do końca obraz gry ani wynik nie uległ zmianie,zrobiło się tylko trochę ostrzej na boisku.W tym meczu wyglądaliśmy całkiem nieźle lecz zabrakło trochę spokoju i lepszego wykonania stałych fragmentów gry.Najważniejsze są jednak 3 punkty i już myślimy o kolejnych meczach które będą bardzo ważne w kontekście walki o czołowe miejsca w ligowej tabeli.